Poniżej znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania
Co to jest Endomondo?

Endomondo Sports Tracker – aplikacja na urządzenia mobilne umożliwiająca monitoring dokonań sportowych.


Program umożliwia monitorowanie aktywności w ok. 50 różnych dyscyplinach sportowych, m.in. w bieganiu, jeździe na rowerze, baseballu, boksie, tańcu i szermierce. Aplikacja zapisuje przede wszystkim czas treningu, a także dystans i trasę uzyskaną dzięki modułowi GPS oraz intensywność treningu (np. wyliczając średnie tempo, średnią i maksymalną prędkość) a następnie przelicza go na spalone kalorie. (Źródło: http://pl.wikipedia.org) 

Jak uzyskać link do zgłaszanego treningu?1000 słów nie zastąpi jednego obrazu, dlatego obejrzyj krótki film, w którym krok po kroku zobaczysz jak uzyskać link do treningu zapisanego za pomocą aplikacji Endomondo.

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy z uruchomieniem filmu wystarczy, że skopiujesz ten adres: http://youtu.be/ltlWUzsLKGQ i otworzysz go w dowolnej przeglądarce internetowej.

Czy chcąc wziąć udział w konkursie musimy jeździć tylko na lodowisku mieszczącym się przy ul. Leśmiana w Zgierzu?
 

Nie. Do konkursu można przystąpić na dowolnym lodowisku. Ważne, aby jeździć na łyżwach przez 30 minut. Nie ma znaczenia czy będziesz jeździć w Zgierzu czy w Łodzi - ważne, aby aktywnie spędzić czas z przyjaciółmi.

01

02

03

Czy mój telefon nadaje się do zainstalowania aplikacji Endomondo?

Aby sprawdzić, czy na Twoim telefonie można zainstalować aplikację Endomondo kliknij TUTAJ.

Krótko mówiąc - jeśli Twój telefon, to SMARTFON, to tak, można na nim zainstalować aplikację Endomondo.

04

Czy mogę uczestniczyć w konkursie jeśli nie mam odpowiedniego telefonu, aby zainstalować na nim aplikację Endomondo?

Oczywiście, że możesz. Do konkursu mogą przystąpić grupy dwu lub trzy osobowe i wystarczy, aby taki telefon (lub tablet) miała tylko jedna z nich. Jeśli nie masz odpowiedniego urządzenia mobilnego a wiesz, że posiada je ktoś z Twoich koleżanek lub kolegów ze szkoły zaproś ich do wspólnego udziału w konkursie.

05

FAQ, CZYLI CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA 

Czy w konkursie przewidziano jakieś nagrody?

Tak - zostaną one rozlosowane wśród wszystkich jego uczestników na zakończenie konkursu, dzięki czemu, nawet jeśli nie uda Ci się wygrać, w dalszym ciągu masz szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. Aby dowiedzieć się więcej o przewidzianych nagrodach zerknij do zakładki SPONSORZY lub kliknij TUTAJ

06